Vybavení základny a ceník

Tábořiště a kemp Suté Břehy se rozkládá na bezmála 9 000 metrech čtverečných v mírném svahu vysoko nad meandem řeky Orlice. Nehrozí riziko záplav.

Součástí jsou tři částečně zděné sruby, 10 táborových chatek vždy se dvěma patrovými postelemi a malé dětské chatky.

Největší zděný srub se skládá z kuchyňky pro ubytované, občerstvení a klubovny pro návštěvníky a ubytované. Součástí je přilehlá zastřešená jídelna. V zadní části jsou umývárky a sprchy.

Z důvodu absence kanalizace jsou k dispozici suché toalety. Nejsou sice splachovací nicméně jsou čisté, pravidelně kontrolované s řadou překvapení pro návštěvníky.

Při hezkém počasí je možné využít sportovní vybavení na hřišti, k dispozici je ping-pongový stůl a dětský koutek. Ohniště v areálu.

Při deštivém počasí rádi zapůjčíme různé hry v naší klubovně.

Ceník

 • ubytování v chatkách bez elektřiny (nutná rezervace předem)

  Chatky jsou vybaveny novými matracemi a prostěradlem.

  Cena ubytování za osobu a noc:
  První až třetí noc 170,- Kč
  Každá další noc 140,- Kč

 • Ubytování ve stanu

  70,- Kč za osobu, děti do 6 let zdarma, stan 70,- Kč, zvíře zdarma

Provozovna podléhá evidenci EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu"

Dle obecně závazné vyhlášky č.6/2019 o místním poplatku z ubytovací kapacity v katastru Týniště nad Orlicí, bude k částce za ubytování pro osoby od 18 let připočteno 15,- Kč..

Vybavení

Pro ubytované je k dispozici jídelna, umývárna, sprchy, suché toalety a ohniště. Jídelní stoly jsou originálně malovány pro stolní hry. K dispozici za poplatek je plně vybavená kuchyň a výčepní zařízení.

Pro uzavřené skupiny nabízíme pronájem výčepního zařízení s chlazením na 3 sudy včetně skla.

Pronájem celého areálu včetně veškerého zázemí po dohodě.