Vybavení základny a ceník

Tábořiště a kemp Suté Břehy se rozkládá na bezmála 9 000 metrech čtverečných v mírném svahu vysoko nad meandem řeky Orlice. Nehrozí riziko záplav.

Součástí jsou tři částečně zděné sruby, 10 táborových chatek vždy se dvěma patrovými postelemi a malé dětské chatky.

Největší zděný srub se skládá z kuchyňky pro ubytované, občerstvení a klubovny pro návštěvníky a ubytované. Součástí je přilehlá zastřešená jídelna. V zadní části jsou umývárky a sprchy.

Z důvodu absence kanalizace jsou k dispozici suché toalety. Nejsou sice splachovací nicméně jsou čisté, pravidelně kontrolované s řadou překvapení pro návštěvníky.

Při hezkém počasí je možné využít sportovní vybavení na hřišti, k dispozici je ping-pongový stůl a dětský koutek. Ohniště v areálu.

Při deštivém počasí rádi zapůjčíme různé hry v naší klubovně.

Ceník

 • ubytování v chatkách bez elektřiny (nutná rezervace předem)

  Chatky jsou vybaveny novými matracemi a prostěradlem.

  Cena ubytování za osobu a noc:
  První až třetí noc 100,- Kč
  Každá další noc 70,- Kč

 • Ubytování ve stanu

  40,- Kč za osobu, děti do 6 let zdarma, stan 40,- Kč, zvíře zdarma

Provozovna podléhá evidenci EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu"

Dle obecně závazné vyhlášky č.2/2017 o místním poplatku z ubytovací kapacity v katastru Týniště nad Orlicí, bude k částce za ubytování pro osoby od 15 do 70 let připočteno 6,- Kč.

Vybavení

Pro ubytované je k dispozici jídelna, umývárna, sprchy, suché toalety a ohniště. K dispozici za poplatek je velká trampolína, ping-pongový stůl, šipky, různé stolní hry, gril a uhlí. Jídelní stoly jsou originálně malovány pro stolní hry.

Pro větší skupiny a školní výlety nabízíme možnost zajištění stravování. Pro uzavřené skupiny nabízíme pronájem výčepního zařízení s chlazením na 3 sudy včetně skla.

Pronájem celého areálu včetně veškerého zázemí pro tábory, školy v přírodě, školní výlety a oslavy po dohodě.